5Ritmova Sat


Twitter Facebook

Sweat Your Prayers | 5Rytmow

Sundays 12:00 - 14:00 Next Class: 22 Dec 2019
Lokacija: Warszawa, Agasana by Agnieszka Kobylańska, ul. Mickiewicza 9, 01-517 Warszawa
Warszawa, Poland
Organizer: Tomasz Szymocha


I would like to opt-in to receive 5Rhythms Global emails about upcoming events. View our privacy policy.

MAPA

OPIS

 SWEAT YOUR PRAYERS™ - wypoć swoje modlitwy

“Pot to pradawna i uniwersalna forma samoleczenia, niezależnie od tego, czy odbywa się na siłowni, w saunie, czy w łaźni. Kiedy tańczysz, to im więcej tańczysz, tym więcej potu. Im więcej się pocisz, tym bardziej się MODLISZ. Im więcej się modlisz, tym bardziej ZBLIŻASZ się do EKSTAZY.” ~ Formuła Sweat Your Prayers™ według Gabrielle Roth.

Dlatego zapraszam, aby zatańczyć boso w dynamicznej grupie i ruchu całkowicie intuicyjnym. Wytańcz to wszystko, co w Tobie siedzi! Oczyść się, wypoć i wyrównaj energię w swoim ciele.

Sweat Your Prayers™ to spotkanie, podczas którego indywidualnie poruszamy się w elementach 5Rytmów®: Flowing, Staccato, Chaos, Lyrical i Stillness.
▪Tańczymy bez instrukcji, z osobistą intencją i wraz z wspólnotą ludzi na parkiecie. Ideą tych zajęć jest, aby przy niewielkiej dawce formalnych poleceń nauczyciela polegać w ruchu na sobie i swojej emocjonalnej intuicji. I aby tworzyć własny, osobisty taniec.

☑Sweat Your Prayers™ powstało na bazie 5Rytmów®: stworzone przez Gabrielle Roth, tańczone przez tysiące ludzi na całym świecie, jest filozofią, perspektywą, sztuką i dynamiczną praktyką ruchu, zakorzenioną w prawdzie, iż jeśli wprowadzisz swoje ciało w ruch, to samo się uzdrowi. Ruch jest zarówno lekarstwem jak i metaforą, sięga poprzez i ponad języki, kultury i grupy wiekowe, transformując: cierpienie w sztukę, sztukę w świadomość, a świadomość w działanie.

☑Praktyka 5Rytmów® tworzy społeczność, która wypaca swoje intencje, wspiera proces potrzebnej każdemu zmiany i daje bezpieczną przestrzeń dla każdego, kto chce wstrząsnąć swoim ego i przebudzić w sobie tę część, która jest nieprzewidywalna, pełna pasji, fascynująca, balansująca na krawędzi i tęskniąca za wolnością.

☝Nie trzeba mieć wcześniejszego doświadczenia w praktyce 5Rytmów. Nie trzeba nic wiedzieć, ani nic szczególnego umieć. Wystarczy ciało i gotowość poruszania nim. Zabierz ze sobą wygodny strój i butelkę wody. Tańczymy boso, dużo się pocimy!

💚 Kiedy: Start 13.10, a później w każdą niedzielę od 12.00 do 14.00, zabierz wygodny strój i wodę, tańczymy na boso.
💚 Gdzie: Agasana by Agnieszka Kobylańska, ul. Mickiewicza 9, 01-517 Warszawa
💚 Koszt: dorośli 40 zł; dzieci <= 10: 0zł, w wieku 11-18: 15zł,
💚 Praktyka jest dla każdego! Zapraszamy również serdecznie mamy z dziećmi ☺  Nie trzeba mieć wcześniejszego doświadczenia w praktyce 5Rytmów.

Zapraszam najserdeczniej,
5Rytmów - Tomasz Szymocha
Akredytowany Nauczyciel 5Rytmów®


BILJEŠKE

 

Refund Policy

 


Registration Policy

Drop In


CLASS LEVEL DETAILS

Elective workshops combine the 5Rhythms practice with other disciplines. These workshops hold true to the 5Rhythms Maps and weave in deep investigations that compliment the teachings. This workshop will count as an Elective on the 5Rhythms Dancing Path towards Teacher Training.
PREDUVJETI:

Close it

Prijava za newsletter i e-poštu


Želite li od nas primati newsletter i e-poštu, molimo ispunite ovaj obrazac i pošaljite nam ga:
* Obavezna Polja

Form Heading

Send me Teacher Training program updates*

Join The Moving Center New York Tribe*

Join North America Tribe*

Join Europe Tribe*

Join Australia Tribe*

Join Central America Tribe*

Join South America Tribe*

Join Asia Tribe*

Join Africa Tribe*