5Rhythms Class


Twitter Facebook

5Rytmov Bratislava

Led by: Peter Fejer
Location: DANCEHAUS, Stromová 3280/16, 831 01 Bratislava, Slovakia
Bratislava, Slovakia Show map
Organizer: Miša Trizuljaková


I would like to opt-in to receive 5Rhythms Global emails about upcoming events. View our privacy policy.

MAP

DESCRIPTION

5 Rytmov je veľmi priama a úspešná cesta ako sa spojiť sa s mojim vnútorným ozajstným životom. Tiež pomáha vytvoriť hlboké spojenie s ostanými tanečníkmi bez potreby hovoriť, alebo vysvetľovať.Jeden z úžasných aspektov tejto pohybovej meditácie je aj to, že sa nemusíte nič učiť. pred tým než prídete. Začnete.presne tam kde ste, a ste odrazu v strede diania. Ďaľšia fascinujúca prednosť 5 Rytmov je to, že nezáleží na fyzickej zdatnosti, veku, alebo pohybových schopnostiach. Ľudia všetkých typov môžu spolu tancovať.

5 rôznych rytmov nám pomána odomykať rozne oblasti našich bytostí na území tela, srdca a duše. Keď ich tancujete s úspechom, funguje to ako ozdravný proces, ktorý zjednocuje naše vnútorné rozpory a pomáha nám dosiahnuť stav pokoja.

Reakcie ľudí, ktorí navštívili moje workshopy :

"Keď som sa vrátila domov, nasledujúce dni som sa cítila veľmi naozajstne. Jednoducho som existovala. nerozmýšľala som o tom, čo by som mala alebo nemala, jednoducho som robila veci, ako prichádzali z môjho vnútra. Bola som to ja ! A to je najväčší dar , aký som mohla dostať. Ďakujem, ďakujem, ďakujem"

"Mám veľmi rád skutočnosť, že približuješ tanec ako prostriedok osobného rozvoja bežným ľuďom. Dáva to pocit čistej jednoduchosti. Mužskú energiu jasnosti."

"Najväčší dar tohto tance je pre mňa to, že nič nie je povinné. Objavia sa inštrukcie, ale je na mne ako ich prijmema ku akému pohybu ma to bude inšpirovať.Takto sa môžem odovzdať hudbe a svojim pocitom."NOTESRefund Policy

 


Registration Policy

Drop In or Pre-Register


CLASS LEVEL DETAILS

A Gabrielle Roth 5Rhythms Waves workshop is the foundation of the entire body of 5Rhythms work in which we expand our class work with a deepened physical expression and knowledge of the essential 5Rhythms and their polarities.
PREREQUISITES: No prerequisites required.

Close it

Newsletter & Email List Sign-up


To receive our newsletter and be on our e-mail list, please fill out and submit this form:
* Required Fields

Form Heading

Send me Teacher Training program updates*

Join The Moving Center New York Tribe*

Join North America Tribe*

Join Europe Tribe*

Join Australia Tribe*

Join Central America Tribe*

Join South America Tribe*

Join Asia Tribe*

Join Africa Tribe*